O konkursie

Konkurs na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie to stały element organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze Kongresu Mięsnego (w tym roku przyjmie on nazwę Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy), w którym chcemy pokazać oraz nagrodzić najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie w Polsce.

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić podstawowymi danymi o samym sklepie oraz stoisku mięsno-wędliniarskim formularz zgłoszeniowy. Warto pochwalić się nietypowymi rozwiązaniami, ale również oferowanymi produktami, a także wyposażeniem stoiska, jak również jego obsługą.

Bardzo ważne jest również wykonanie i przesłanie 5 fotografii stoiska, które będzie pokazywało jego produkty i wyposażenie. .

Każdego roku spływa do nas ponad 70 zgłoszeń. Są one przez redakcję weryfikowane i wstępnie oceniane. Po takiej weryfikacji skontaktujemy się z 15 sklepami, które zakwalifikują się do etapu finałowego. Przyjedziemy do nich z kamerą i nakręcimy materiał promujący stoisko. Na naszym kanale w serwisie YouTube można obejrzeć produkcje z poprzednich lat:

Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w 3 kategoriach: stoisko z ladą mięsną do 10 metrów bieżących, stoisko z ladą mięsną powyżej 10 metrów bieżących oraz sklepy specjalistyczne.

Na podstawie nadesłanych materiałów oraz filmu zrealizowanego na stoisku, ostatecznego wyboru dokona profesjonalne jury złożone z czołowych ekspertów rynkowych w Polsce. W jego skład wejdą prezesi i dyrektorzy największych polskich producentów mięsa, przedstawiciele związków producenckich, a także specjaliści od aranżacji stoisk.

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się wieczorem na uroczystej gali podsumowującej Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy.

Nie zwlekaj! Wypełnij formularz, dodaj zdjęcia i wyślij. Niech cała Polska wie, jak dobre jest twoje stoisko mięsno-wędliniarskie!